December 2017

Lil' help here? ♥

25. december 2017 at 18:53 | Airi. |  Co se nikam nevešlo...
Zdravím Vás.
Vyskytl se malý problém - jelikož se mění česká legislativa, nebude možné pro české fansubery dále zveřejňovat jejich překlady mang a anime, což způsobí, že více jak 60% mých plánovaných článků nebude. Pokud jste o tom ale ještě neslyšeli, můžete se více dozvědět ZDE. Samozřejmě to stejné platí i pro anglické překlady, kromě Crunchyrollu, které to má vše poctivě odkoupené a má všechna autorská práva (ÚDAJNĚ, osobně to nemám na 100% potvrzené).

Což mě přivádí na více pozitivní věc, a to je český překlad na, již zmíněném, Crunchyrollu.
Meon1845 z AMzone CZ (YT | FB | WEB) vytvořil petici, kde je potřeba min. 10 000 hlasů, aby správci Crunchy vůbec brali v potaz to, že nějaká malá Česká Republika má zájem o český překlad na jejich stránkách. Pokud bychom toho čísla dosáhli, Crunchy by byl ochotný sehnat dobré překladatele a o zakoupení membershipu bychom mohli nadále sledovat anime a číst mangu.

Nebojte se, pro ty, kteří platit nechtějí (což na jednu stranu chápu, na druhou to Crunchy může po chvíli odmítnout), je tu možnost sledování anime ne hned po jejich překladu, ale týden od vydání a samozřejmě nebudou chybět reklamy.
No, pokud by byl velký zájem, mohla bych se do tohohle tématu ponořit a splácat nějaký (doufejme) smysluplný článkek a vysvětlení, ale teď k mé hlavní a prvnotní myšlence.

Jak už jsem zmiňovala, odkazy na anime a mangu budou jaksi nemožné, tak co bych měla udělat? Chtěli byste něco konkretního? A jestli ano, dáte mi do komentů vědět? Určitě mi pomůžete, nanejhůř mi vnuknete nějaký malý nápad, ze kterého bych něco vykouzlit mohla, ne? ♥

NAPIŠ MI!

2. december 2017 at 14:57 | Airi.

Chtěl/a by ses se mnou zkontaktovat? Neboj se napsat!

---------------------------------------------------------------------------------------

G-MAIL - xairi.blog@gmail.com

INSTAGRAM - something_or_anything

DISCORD - Airi#1266→ REKLAMY POUZE SEM ←

2. december 2017 at 14:12 | Airi.

♥ DĚKUJI ♥


POVÍDKY

2. december 2017 at 14:11 | Airi.

VÍCEDÍLNÉ

~~~
He's... A girl?! (Naruto)
~~~
Everything is back! [Do you really think it's right...?] (Naruto)

JEDNODÍLNÉ


ZNOVUOBNOVENÍ BLOGU

2. december 2017 at 11:38 | Kač.
Soo, hello there, my puppies! :3
KONEČNĚ jsem se pustila do obnovy mého blogu, což byla už docela potřeba.
Prvně musím udělat tlustou čáru za tím, co tu bylo, kromě povídek, které mám v plánu obnovit.
Přemýšlela jsem nad tím, že prostě zhrnu Some of my spams od doby, co jsem přestala, ale když jsem viděla to datum, myslela jsem, že omdlím. Takže bych chtěla začít s čistým štítem a vytvořím rubriku, do které přesunu všechny starý články (povídky ne, ty budu obnovovat. XD)
A když už jsme u těch mých spamů, chtěla bych Vám tak trošku vysvětlit, co se celej ten rok stalo. (Ano, ano, poslední článek zde na blogu byl zveřejněn 5.prosince)

  • Tákže, nejse si jistá, co se vloni stalo, ale vím jedno - bylo to kvůli nedostatku volného času. Musela jsem hodně pracovat na známkách, v tu dobu to byla ještě devátá třída, takže vše jen kvůli tomu, abych se dostala na střední. (Což se nakonec taky povedlo XD)
  • Od začátku roku to byl ten stejnej stereotyp - ráno škola, najíst se, učit se, jít spát. Do přijímaček to bylo furt stejný, až nakonec se to konečně zlomilo týden před již zmíněnýma přijímačkama. Konečně jsem dostala svobodu a teď teprve přichází to zajímavý. XD

UHH...? Proč já mám vždy potřebu začít obnovovat blog, i když se k tomu nikdy nedostanu?

TEĎ ALE VÁŽNĚ - JDE SE NA VĚC!

-------------------------------------------------------

Takže... Kde začít?
První věc, kterou udělám je, že skryji všechny články, povídky, videa a další. Nechám tu pouze tento článek, jakožto poslední z mé "minulé" éry a první z mé "aktuální" éry.
Design se změní. STOPROCENTNĚ.
Jsem starší, takže doufám, že články a vedení blogu bude taky o něco inteligentnější než bylo doposud.
Samozřejmě se tu objeví i pár bullshit článků, protože nikdo není dokonalý, že?

Toť vše?
Řekla bych, že asi ano.
Tak nějak doufám, že se tu pár dušiček objeví a staneme se kamarády. :^)))