September 2013

Some of my spams... - #21

4. september 2013 at 20:04 | Kerry no Kiren Dreyar |  Some of my spams...
No, takže... Ano, včera jsem slibovala, že moje Spamy dám dřív než včera, aleee... Etoo... Nějak to nevyšlo, no.
Musím se přiznat, že jsem o půl druhé byla doma, pak jsem se najedla a šla se ségrou pro dvojčata. Poté jsem šla pro sešity a celé odpoledne jsem je nadepisovala a třídila, ale ani mezitím jsem si nenašla čas, no. Povídka je už zveřejněná, teď pracuji na dalším dílu, abych Vám to za minulý týden vynahradila.
No, zítra mám v plánu napsat zase dva díly povídky Drummer, ale uvidím, jak to budu stíhat, 'cause si nejsem jistá, jestli stihnu bus. Pokud bych ho nestihla, byla bych doma o půl čtvrté, což se mi nějak nechce, heh.
Tohle bude asi pro dnešek vše. Zítra Vám sem asi hodím můj rozvrh, jenom abyste věděli, jak to budu mívat s odpoedním vyučováním.
Ja'ne.

Some of my spams... - #úvod

3. september 2013 at 19:57 | Kerry no Kiren Dreyar |  Some of my spams...
Nazdáár lidičky! :'3 Tak jak se máte? :D Já blbě, 'cause je škola, ale má to jedno plus. Víte, co to znamená? Každodení článečky! :')) Ano, ano. Mám v plánu se zas vrátit k Some of my spams... :D No, ale nějak k úvodu.
  • Omlouvám se, že jsem sem včera nic nepřidala, ale neměla jsem možnost (kromě povídky, kterou jsem dala na 20:00). Musela jsem si chystat do školy a uklízet stůl, abych měla kam dát věci do školy. :D
  • Dneska... No, tak dneska... Budu ještě psát povídku na zítřek a možná si už něco napíšu i dopředu a pak to budu jen dávat na blog, protože povídky budu psát asi jen o víkendu, 'cause máme od pondělí do středy odpoledku a nevypadá to, že mi bude zbývat čas na psaní (na blog budu dávat asi až večer moje spamy, ale to je zřejmě vše). Tak asi tak nějak.
  • Dneska jsme měli už pět hodin a poslední dvě... Jako, v češtině, která byla čtvrtou hodinu, jsme už opakovali věci z minula a já zjistila, že třičtvrtě látky z toho jsem se nikdy v životě neučila, takže mám co dohánět. :D
    - Což mi připomíná... Měla bych si najít sešit do mluvnice, abych se to aspoň trošilililinku naučila... :D
No nic, tak já zas valím a zítra se ozvu (ne ale tak pozdě, heh ^.^) a večer přidám asi dva díly, abych to měla vyrovnané za minulý týden... ^^
Ja'ne.